به درمانگاه مجازی مشاوره تغذیه ورژیم درمانی به کلینیک خوش آمدید.    

به کلینیک این امکان را برای فارسی زبانان  ایجاد کرده است که برنامه غذایی و رژیم سلامت  مناسب خود را  دریافت کنند.برنامه های غذایی شامل  (کاهش وزن، افزایش وزن، کلسترول خون بالا، تری گلیسرید بالا، پر فشاری خون، بیماری های قلبی عروقی، بیماری های کلیوی ،استئوپروز ( پوکی استخوان )، کم خونی فقر آهن، شیردهی، بارداری، دیابت نوع دو، نقرس، آسم،  کودکان 3 – 6 سال، کودکان 3 – 6 سال کم وزن، کودکان 6 – 9 سال، کودکان 6 – 9 سال کم وزن ، کم خونی فقر آهن کودکان 6 – 9 سال، کودکان چاق 6 – 9 سال، زخم معده، سوء هاضمه، التهاب مری، کرون، سلیاک، کولیت اولسروز،  اسهال، یبوست، کم کاری تیروئید، پرکاری تیروئید، رژیم معمولی  و مشاوره تغذیه ای می باشند.برنامه ها به صورت یک ماهه ارائه می شود که به ایمیل شما ارسال می گردد . شما می توانید مشکلات و سوالات خود را در با ما درمیان بگذارید. پشتیبانی به صورت ارسال سوال به متخصص تغذیه، مطرح کردن سوالات عمومی در انجمن، تماس تلفنی و در نهایت مراجعه حضوری  میسر است.

مراحل سفا رش
-  مطالعه قوانین و مقررات بهسایت ایران و موافقت با آن
- پرکردن فرم ارزیابی  و ارسال آن
-  پرداخت آنلاین مبلغ 25 هزار تومان هزینه 
برای دریافت برنامه غذایی در نوبت های دوم به بعد می توانید تنها نام و نام خانوادگی و میزان وزن فعلی خود ( پس از اجرای یک ماهه ی رژیم غذاییتان) و نیز بخش هایی که در اطلاعات آنها تغییراتی ایجاد شده ( مثلا داروهای مصرفی ) را وارد نمایید و در صورتی که مایلید تنوع بیشتری در اقلام غذایی  لحاظ شود در قسمت توضیحات در این باره خواسته های خود را بنویسید تا برنامه جدید بر این اساس تنظیم گردد.
- دریافت برنام غذایی از طریق ایمیلی که در فرم وارد کرده اید حداکثر تا 3 روز کاری  .
در صورتی که پس از این مدت برنامه را دریافت نکردید با شماره تلفن های 88037734 و 88037834 در ساعات اداری .تماس بگیرید و یا از طریق فرم شکایات و پیشنهادات به ما اطلاع دهید
در برخی از موارد نیاز به اطلاعات بیشتری هست که متخصص از طریق شماره تلفنی که وارد کرده اید با شما برای تکمیل اطلاعات و یا در خواست مراجعه حضوری تماس خواهد گرفت و پس از تکمیل اطلاعات  برنامه غذایی را  دریافت می کنید. 
برای استفاده مناسب از این امکان و با توجه به اینکه ممکن است در مواردی که نیاز به مراجعه حضوری یا بررسی بیشترهست شما را به همکاران مورد اعتمادمان در محل زندگیتان معرفی نماییم خواهشمندیم فرم ارزیابی را به دقت تکمیل نموده از .پرشدن تمامی موارد خواسته شده اطمینان پیدا کنید.