-
جستجو بر اساس
برای کودکان سوگوار چه کنیم
خلاصه :
راهنمای رفتار با کودکانی که فردی از خانواده را از دست داده اند
کودکان در روزهای سخت فقدان عزیزان
خلاصه :
با کودکان خانواده های مبتلا به کرونا چگونه رفتار کنیم
پیشنهاد هایی برای خانه نشینی این روزها
خلاصه :
اگر حوصله تان در قرنطینه خانگی سر رفته از این فایل استفاده کنید و روش هایی برای سرگرمی پیدا کنید
چگونه به طور موثری به بحران کرونا پاسخ دهیم؟
خلاصه :
فایل مقاله به صورت پی دی اف است. 
در قرنطینه خانگی چگونه سالم تغذیه کنیم؟
خلاصه :
 
در این مقاله با راهکارهای مهم تقویت سیستم ایمنی بدن، تغذیه مناسب و اقدام لازم پس از دیدن اولین نشانه‌های بیماری در قرنطینه خانگی برای شکست کرونا آشنا می شویم
توصیه های تغذیه ای _کرونایی دفتر بهبود تغذیه برای بیماران تنفسی
خلاصه :
یکی از گروه های در معرض خطر و آسیب پذیر در برابر کرونا ویروس جدید، بیماران تنفسی هستند. این بیماران علاوه بر اینکه باید بیشتر مراقب سلامت شان باشد، بهتر است که یکسری نکات را در تغذیه شان رعایت کنند.
توصیه یک پزشک مبتلا به کرونا از قرنطینه خانگی
خلاصه :
دکتر حسین_کرمانپور مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی که به علت ابتلا به کروناویروس جدید، که در قرنطینه خانگی به سر می‌برد توصیه هایی را برای مبتلایان به ویروس کرونا ارائه کرده است که می تواند به بهبود این بیماران کمک کند.این توصیه ها را به خاطر بسپرید در شرایط نیاز به کار بگیرید.
خود مراقبتی به هنگام استرس
خلاصه :
استرس (فشار روانی) از سمت محیط به ما وارد می‌شود، به این شکل که در محیط تغییراتی اتفاق می‌افتد و بدن ما خودش را نیازمند سازگاری با این تغییرات می‌داند. شیوع کرونا ویروس در جامعه می‌تواند نمونه‌ای از این تغییرات محیطی باشد که بدن ما خودش را نیازمند سازگاری مجدد با این تغییرات می‌بیند. هرچند که در درجه اول مراجعه به یک متخصص سلامت روان توصیه می‌شود، اما اگر چنین دسترسی‌ای وجود ندارد جای نگرانی نیست و دستورالعمل‌هایی برای خود مراقبتی وجود دارد:


صفحه قبلی  نمایش صفحه   از 1 صفحه بعدی