روز جهانی رژیم درمان
   با سلام به اعضای محترم هیات مدیره و اعضای محترم انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران  در سراسر کشور
 با وجود مشکلات فراوانی که در ابتدای تشکیل این دوره انجمن علمی پیش آمده و متاسفانه ادامه دارد ، با تمام دشواریها، کارشکنی های عده ای از دوستان  که کتبا نیز به وزارت بهداشت در زمینه حق ثبت نام از انجمن شکایت کرده بودند  مفتخر هستیم در روزهای پایانی سال ۹۶ گزارشی از برگزاری کارگاه های آموزشی خود برای دانش آموختگان تغذیه و رژیم درمانی به استحضار عزیزان برسانیم.
  • از ابتدای تابستان سال جاری  بیش از ۳۶ کارگاه و به خصوص در پاییز و زمستان امسال ۲۵ کارگاه در عناوین مختلف رژیم درمانی برگزار گردید  و تقریبا در تمام هفته های این فصل یک و گاهی ۲ تا ۳ کارگاه برگزار شد . در این آموزش ها بیش از ۷۰۰ فراگیر آموزش داده شدند و بیش از ۴۹۰۰ امتیاز بازآموزی از طرف دفتر آموزش مداوم وزارت بهداشت به این عزیزان اختصاص داده شد .
  • لازم میدانم برای همکاری ویژه و موثر جناب آقای دکتر بیداری مدیر کل محترم دفتر آموزش مداوم و سرکار خانم مددی کارشناس محترم این دفتر که مسئولیت ارزیابی برنامه های بازآموزی و اختصاص امتیاز به آنها را برعهده داشته اند صمیمانه تشکر کنم
  • تعدادی از کارگاه های انجمن در محل  موسسه نوین پژوه  و با موافقت سرکارخانم دکتر غفاری وهمکاری بسیار خوب  جناب آقای احمدیان عضو محترم هیات مدیره برگزار گردید که از این عزیزان و همچنین  مسئولین محترم سرای محله شهران جنوبی جناب آقای قربانی و سرکارخانم قاسمی که کارگاههای فعلی را حمایت می کنند تشکر کنم .
  • از اساتید   محترم و متخصصینی که بعنوان مدرس قبول زحمت کردند ، سرکار خانم ها دکتر زراتی، دکتر امیری.دکتر محمدیان،دکتر رازقی،دکتر حکمت دوست ،دکتر گلبن سهراب ، دکتر شریعت پناهی  ،دکتر مینایی ،دکتر ترابی، و آقایان دکتر مظهری،دکترمحمدی فارسانی،دکتر ایمانی،دکتر قمی ودکتر حجازی تشکر فراوان دارم .
  • و در آخر به اطلاع میرسانم اگر  زحمات موثر سرکار خانم ها  زیبا کاوه ای و سوده نوریان خانم سقا زاده و آقای احمدی   و هماهنگی این عزیزان برای  امور برگزاری نبود   دست یابی به چنین موفقیتی امکانپذیر نمی شد.
 عزیزان ،علوم  چنان  با سرعت رو به جلو میرود که اگر هر روز به دامنه علم خود نیفزاییم از قافله علم پر بار تغذیه عقب میمانیم. آنهاییکه در این کارگاهها شرکت کرده اند شاهدند که وجودشان موجب دلگرمی بود و عوامل انجمن تلاش داشتند که شرایط خوبی را برای این آموزش ها فراهم کنند .
همه بیاد داشته باشیم که تنها تشکل و با هم بودن تغذیه دانان کشور، درستکاری و مشاوره بر اساس علم روز  به قدرت این گروه بزرگ در بدست آوردن جایگاه اصلی شان در سلامت کشور و کسب اعتماد مردم می افزاید .  ما هر چه گلایه کنیم ولی قدمی برای نزدیک تر شدن به هم و افزایش علم خود برای توصیه های صحیح و علمی بر نداریم  نخواهیم توانست به آرزو های خود که همان شناخته شدن و مورد قبول واقع شدن در جامعه و اثبات این مدعا  دست یابیم  که  تغذیه صحیح  بعنوان یکی از اصلی ترین راه دستیابی به سلامت و کاهش هزینه های درمانیست و مشاور تغذیه از دوران بارداری و جنینی تا بزرگسالی در تمام مراحل زندگی انسان می تواند ارزنده ترین نقش را در حفظ و ارتقای سلامت ایفا کند
در پایان و در همین مورد  انجمن علمی آمادگی خود را برای برگزاری کارگاه های آموزش عمومی بر اساس نیاز ببیندگان عزیز سایت اعلام می کند.
اسفند ماه ۱۳۹۷
   دکتر ربابه شیخ الاسلام
 
 
نام نویسندهبهسایت ایران
تاریخ1396/12/19
کلمه های کلیدیرژیم درمانی, آموزش, تغذیه, سلامت , غذا


برای ارسال نظر باید ابتدا با نام کاربری خود به سایت وارد شوید.


نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیک:  
متن پیام:  
 بازسازی
کد امنیتی :  

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبر نامه ایمیل خود را در قسمت روبرو وارد کنید
شما بعد از عضویت در خبرنامه در هر زمان می توانید با وارد کردن ایمیل خود عضویتتان را لغو کنید
لینک های مفید خدمات الکترونیکی شبکه های اجتماعی تماس با ما
تهران خیابان سئول شمالی شهرک سئول خیابان نسترن کوچه دوم شرقی پلاک 2 طبقه اول
تلفن تماس 1 : 88037734 (+9821)
تلفن تماس 2 : 88037834 (+9821)
پست الکترونیک : behsite@gmail.com