کسب رتبه برتر بهسایت ایران در ارزیابی سایتهای تغذیه و رژیم درمانی فارسی
همراهان عزیز ، اساتید و همکاران محترم  تغذیه  و رژیم درمانی

  اخیرا بر اساس نتایج حاصل از یک بررسی علمی  انجام شده که نتایج آن در در مجله    Journal of Education and Health Promotion   شماره   2017 Jun 5. doi:  10.4103/jehp.jehp_83_14 به چاپ رسیده است و طی آن  کلیه سایت های تغذیه و رژیم درمانی به زبان فارسی مورد ارزیابی قرار گرفته اند ، بهسایت جزو ۳ سایت  برتر با اختصاص highest general quality score ارزیابی شده است .

در لینک زیر مقاله ارزیابی را ملاحظه فرمایید https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5470293/

 بهسایت ایران پایگاه اطلاع رسانی غذا ، تغذیه و سلامت ، درفعالیت ده ساله  خود به گواهی داده های موجود در سایت https://siterankdata.com/behsite.ir  سالیانه حدود یک میلیون و سیصد هزار بیننده داشته است .
این افتخار که
در این مدت گام بلندی در جهت افزایش آگاهی مردم بر اساس دانش تخصصی روز برداشته شده است را مدیون عزم و اعتقاد کسانی هستیم که به سلامت جامعه اهمیت داده و برای حفظ و ارتقای آن می کوشند.
.پرتال بهسایت جدید www.behsite.ir  که چند ماه است مورد بهره برداری قرارگرفته تا کنون  158748 بازدید کننده داشته است . قابل ذکر است  که اخیرا به منظورایجاد تغییرات برای طراحی و راه اندازی خدمات جدید از جمله آموزش آنلاین  به مدت شش ماه وقفه داشته و سرور آن عوض شده است.
 خدمات مختلف بهسایت  از جمله ارزیابی وضعیت تغذیه ای افراد بالای دوسال و ارائه رژیم روزانه رایگان برای افراد سالم ، ارائه رژیم درمانی تخصصی برای بیماران در به کلینیک و به زودی آموزش آنلاین در دو بخش تخصصی و همگانی را در به فراگیر را راه اندازی شده است. به علاوه با اختصاص بخش های مختلف به صورت مقالات علمی و خبری به زبانی قابل درک برای مخاطبین عام در این سالها توانسته همانطور که آرزوی مدیران این سایت به خصوص خانم دکتر ربابه شیخ الاسلام  بوده است منبعی علمی و قابل اعتماد در آشفته بازار اطلاعات تغذیه ای و غذایی ، برای فارسی زبانان به وجود آورد.
بنابر این جهت استحضار ، عزیزانی که مایلند مقالات   و میزان همکاری خود را  در زمینه آموزش همگانی تغذیه در کشور ببینند می توانند   در قسمت جستجوی بهسایت با درج نامشان  به مقالات ارسالی خود دسترسی پیدا کنند  و همینجا مجددا از تمامی عزیزانی که مایلند در بخش های مختلف سایت با ما همکاری کنند دعوت می کنیم و دست همکاری آنها را صمیمانه می فشریم.
لازم به ذکر است که این سایت با هزینه شخصی و زیر نظر  خانم دکتر ربابه شیخ الاسلام و مدیریت خانم  زیبا کاوه ای متخصص تغذیه و IT  تهیه و مدیریت می شود  و مخصوص آموزش همگانیست.
 
نام نویسندهبهسایت ایران
تاریخ1396/06/21
کلمه های کلیدیبهسایت, سایت برتر, تغذیه و سلامت


برای ارسال نظر باید ابتدا با نام کاربری خود به سایت وارد شوید.


نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیک:  
متن پیام:  
 بازسازی
کد امنیتی :  

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبر نامه ایمیل خود را در قسمت روبرو وارد کنید
شما بعد از عضویت در خبرنامه در هر زمان می توانید با وارد کردن ایمیل خود عضویتتان را لغو کنید
لینک های مفید خدمات الکترونیکی شبکه های اجتماعی تماس با ما
تهران خیابان سئول شمالی شهرک سئول خیابان نسترن خیابان دوم شرقی پلاک ۲ طبقه اول
تلفن تماس 1 : 88037734 (021)
تلفن تماس 2 : 88037834 (021)
پست الکترونیک : info@behsite.ir