آفت های علمی

آفتهای علمی آن دسته از افراد هستند که با هزار و یک فقره دروغ و رابطه و پول و... یک مدرک نیم بند از آسانترین رشته در پایین ترین سطوح علمی می گیرند و با همین اندک - یک انگشتانه اب - احساس می کنند دریا شده اند.
آنها سپس به مدد همین احساس، خودشان را عقل کل و صاحب اختیار تمام و کمال دانشی می دانند که طبیعتا  منافعی دارد که متعلق به خود می پندارنش
آفتهای علمی ، علم را نه به خاطر خدمت رسانی به دیگران و نه حتی برای خود دانش می خواهند.
آنها می آیند تا به پیکره دانش بپیچند و بی آنکه چیزی به آن اضافه کنند از توان مالی و معنوی دانش ارتزاق کرده و خود را فربه کنند
آفت های علمی مخربند! پس برای اینکه تخریبشان دیده نشود به تخریب دیگرانی می پردازند که گمان می کنند می توانند جلوی ارتزاق انگل وار آنها را از منافع دانش بگیرند.
آنها به صورت جمعی به ریشه بنیانهایی حمله می کنند که جایگاه قدرت دانش است و پس از آنکه شیره اعتماد و ارزشهای آن بنیان را مکیده و فربه شدند و پس از آنکه ریشه های آن بنیانها را خشکاندند از آن کوچ می کنند و به جای دیگری که ممکن است واجد فضا و قدرت مورد نیاز آنها باشد حمله می کنند و به جای گذاشتن سرزمین سوخته ای که می توانست مامن رشد و پایگیری نهال های جوانی باشد که به هزار امید در آن ساکن شده اند، اصلا نگرانشان نمی کند.
آفت های علمی پر سرو صدا هستند و همه چیز را در مسیر تغذیه خود می کوبند، آلوده می کنند، می پژمرانند و با لبخندی از آنها عبور می کنند. آفات علمی تجسم خنده شیطانند .
با تمام اینها چون ماهیتا موجوداتی با حیات انگلی هستند پس از خشکاندن تمام زمینه های تغذیه شان، به سرعت از بین می روند و جز لعن کسانی که به واسطه آنها از حیات سالمشان بازمانده اند چیزی در زندگی خود باز نمی گذارند.
مراقب آنها باشید نگذارید در ریشه های قدرت علمیتان ریشه بدوانند.آنها را بشناسید و مجال زیست انگل گونه را از آنها بگیرید.
مردم به دانش متعهد و یار نیاز دارند .سلامت عرصه و جولانگاه این افات علمی نیست.
والسلام
نویسندهزیبا کاوه ئی
نام و نام خانوادگی:  
پست الکترونیک:  
متن پیام:  
 بازسازی
کد امنیتی :  

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبر نامه ایمیل خود را در قسمت روبرو وارد کنید
شما بعد از عضویت در خبرنامه در هر زمان می توانید با وارد کردن ایمیل خود عضویتتان را لغو کنید
لینک های مفید خدمات الکترونیکی شبکه های اجتماعی تماس با ما
تهران خیابان سئول شمالی شهرک سئول خیابان نسترن کوچه دوم شرقی پلاک 2 طبقه اول
تلفن تماس 1 : 88037734 (+9821)
تلفن تماس 2 : 88037834 (+9821)
پست الکترونیک : behsite@gmail.com